1 листопада 2022 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

В усіх класних колективах відбулися інтерактивні години спілкування, де згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні, запаливши свічку,переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила» про події на Майдані, тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!

Від admin