Щорічно День Землі відзначається 22 квітня.

Ця дата обрана невипадково. Відомо, що в 1969 році в Каліфорнії стався витік нафти і кілька мільйонів рідини опинилися в океані. В результаті величезна кількість представників морської фауни загинули, а сама катастрофа помітно вплинула на економіку США. Через рік, 22 квітня 1970 року, сенатор штату закликав американців взяти участь в екологічній акції за захист навколишнього середовища. Кілька років День Землі був національним святом, а потім став міжнародним.

У 2009 році ООН офіційно оголосила 22 квітня Міжнародним Днем Матері-Землі. У мирний час в цей день протягом багатьох років в Україні, як і у всьому світі, активно висаджували дерева, проводили акції з очистки рік,пляжів, парків та скверів від сміття. Щиро віримо, після трагічних подій сьогодення нас так само об’єднає ідея зеленої економіки, екологічно безпечної держави, як зараз єднає бажання Перемоги та Миру на нашій землі.

Бо кліматичні та екологічні загрози не менш небезпечні, аніж війна, просто не всі це ще усвідомили. Учні нашої школи та весь педагогічний колектив закликає перетворити виклики у можливості, щоб змінити наш спосіб життя та побудувати світ, який буде більш зеленим, розумнішим і справедливим.

Від admin