Педагоги спеціалізованої школи №87 імені О.П.Довженка продовжують забезпечувати освітній процес у складних умовах воєнного часу з використанням технологій дистанційного навчання.

З метою охопити якомога більше коло учнів, учителі застосовують в своїй діяльності найрізноманітніший ряд засобів синхронної та асинхронної комунікації:

  • електронні ресурси Всеукраїнської школи онлайн;
  •  шкільне хмарне середовище google-диску, де розміщують пояснювальні навчальні матеріали у вигляді презентацій, відео-роликів, аудіо- та відео звернень тощо;
  • Zoom/meet-конференції для надання консультацій, емоційної підтримки та проведення уроків в синхронному режимі;
  • Viber/Telegram/Signal для надання алгоритмів виконання окремих завдань, консультацій;
  •  освітні сервіси платформ «На урок»/LearningApps/Quizlet/ Kahoot для повторення вже вивченого матеріалу, моніторингу рівня засвоєння знань, шляхом проведення флеш-ігор, застосування флеш-карт тощо.

Адже ми впевнені, що «Суверенітет людини прихований у вимірі його знання» (Francis Bacon). Саме тому, педагоги продовжують синхронну взаємодію з учнями за для формування покоління всебічно розвинених інтелектуалів.

Наразі кожен з нас робить все можливе для підтримки стабільності, підняття духу національної свідомості та перемоги нашої держави. Віримо, що зовсім скоро ми повернемось до стін рідної школи вільної суверенної України!

Від admin