Шановні учасники освітнього процесу!

Uncategorized

На виконання Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 29 від 01.04.2021 та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки №53 від 01.04.2021, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та забезпечення посилення протиепідемічних заходів, учнів 1-9 класів з 05 квітня 2021 року буде переведено на тимчасовий дистанційний формат навчання.

Адміністрація та педагогічний колектив школи вживають усі можливі заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу у цей період:

• Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом. Початок занять в синхронному режимі о 8.40 (для базової школи) та о 8.30 (початкової школи) згідно затвердженого розкладу.
  • Вчителі проводять навчальні заняття в синхронному (у режимі реального часу, з використанням дистанційної платформи Zoom) або асинхронному ( згідно затвердженого розкладу). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі).
  • Усі навчальні матеріали, алгоритм виконання завдань до уроків, посилання на відео-уроки надаються учням через платформу Google-диск та Zoom , до яких усі учні вже підключені. –
  • Під час проведення онлайн-уроків та використанні технічних засобів навчання вчителі школи  керуються «Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти»
  • Визначити електронну пошту школи: Specialized.school87@ukr.net   каналом для зв’язку учасників освітнього процесу з адміністрацією школи.