Вшанування пам’ятних дат

До Дня захисника та захисниць України, з метою підняття духу відваги наших героїв учні школи створили відео-ролик “Нескорені.Незламні”

День державності України 28 липня

З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення , згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року № 423 щорічно 28 липня у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, відзначається День Української Державності.

День сім’ї

Найдорожче, що є в житті – це сім’я! Спочатку та, в якій народжуєшся, а потім, яку створюєш. Сьогодні відзначається Міжнародний день сім’ї – день наших з Вами родин. Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У родині вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж усього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина  –  це джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Родина та сімейні стосунки – одні із  найважливіших речей у нашому житті. Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані. Тож не дивно, що прийнято відзначати таке чудове свято!

У Міжнародний день сім’ї учнівський та педагогічний колектив нашої школи бажає, щоб кожен пам’ятав – сім’я найважливіше! Бережіть сімейний вогник, свої рідних! Нехай у кожній сім’ї буде  непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

В Україні День матері офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. У 2022 році ця дата припадає на 8 травня.      

Україна святкує цей день разом з більш ніж 80 країнами світу, серед яких США, Австралія, Канада, Японія, Бразилія та більшість країн Європи.

Відомо, що травень є місяцем Пречистої Діви Марії, Божої матері. До неї звертаються тоді, коли потрібні заступництво та допомога. Саме їх так сильно потребує наша країна зараз, у надскладний період свого відродження.

Крім цього, у травні Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю у весняні квіти. Це символізує дорогу в життя, працю та радість. Все те, чим сповнене життя українців спокон віків і те, що буде виборено і стверджено.

Від імені нашої школи низько вклоняємось матерям наших мужніх воїнів і бажаємо дочекатися повернення  своїх синів, які так віддано та відчайдушно боронять нашу землю у різних куточках України.

26.04.2022

22.04.2022

18.02.2022.

Сьогодні в спеціалізованій школі № 87 імені О.П. Довженка здобувачі освіти вшановують пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.