Виховна робота

Сьогодні 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.

До національного уроку пам’яті, присвяченого подіям у Бабиному Яру та Голокосту, долучився і наш заклад освіти.

Мета якого  нагадати молодому поколінню про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масового вбивства євреїв, і представників інших меншин, гідно вшанувати пам’ять невинних жертв злочинів, мирних жителів усіх національностей і зробити все можливе, щоб подібна біда ніколи не повторилася.

Вчителі розповідали та показували фото та відеоархіви, висловлювали свої думки та враження з приводу побаченого та почутого…Це був не просто урок, щоб почути чи вивчити матеріал. Це урок, який школярі закарбували у своєму серці й у своїй душі. Це урок на майбутнє, як зберегти мир і зупинити насильство.

Ми пам’ятаємо Бабин Яр!

Цьогоріч до Олімпійського уроку-2021 були долучені учні 5 класу, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
Захід розпочався з подорожі до Давньої Греції. Учні мали змогу не лише дізнатись про історію виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор, а й з практичного боку відчути дух справжніх олімпійців, пройшов всі випробування « Малих Олімпійських Ігор».